_

24. ledna 2008 v 16:32
Myslím, že Vám těchto pár řádek dlužím..
Za devatero horami, za devatero řekami žil byl blog.cz. Byl to opravdu dobrý server pro rychlé vytvoření stránek, a rychlou správu. Jenže, pak jednoho dne se stalo, že nával nových blogařů ho přetížil. Od tohoto dne to šlo už z kopce. Rychlost klesla, zprávy o nefunkčnosti se množily a dnes již čekáme celých 30 minut na zveřejnění článku, na nastavení nového layoutu abychom si vzali dovolenou, neboť to naplní celý den.
Jednou, když to vypadalo na další ze stávek blogu, nikdo by nečekal, jak to dopadne. Rok a půl práce zmizel jako mávnutím kouzelného proutku, v tomto případě kliknutím na tlačítko "zrušit blog" v adminu. Mnozí z Vás si myslí, že to mám na svědomí já. Ovšem nevím kdo to byl doopravdy nevím. Sama jsem sice o tom přemýšlela, několik dní zpátky na něj totiž přišel jeden nejmenovaný - nebudu ho jmenovat, ještě by měl radost, že je slavný- chlapec od nás ze školy, ale dospěla jsem k názoru, že zahodit skoro dva roky - 18.02. ve 13hodin a 13minut - starý blog je blbost.
Proto bych se chtěla omluvit, všem návštěvníkům za uzavření blogu. Je možná zbytečné zabírat doménu - ale je moje a tak to zůstane - snad aspoň ona bude památkou na to, co jsem dokázala, napsat a vytvořit a shromáždit.
Page: [1] 2.
.
.
.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.