Leden 2008

_

24. ledna 2008 v 16:32
Myslím, že Vám těchto pár řádek dlužím..
Za devatero horami, za devatero řekami žil byl blog.cz. Byl to opravdu dobrý server pro rychlé vytvoření stránek, a rychlou správu. Jenže, pak jednoho dne se stalo, že nával nových blogařů ho přetížil. Od tohoto dne to šlo už z kopce. Rychlost klesla, zprávy o nefunkčnosti se množily a dnes již čekáme celých 30 minut na zveřejnění článku, na nastavení nového layoutu abychom si vzali dovolenou, neboť to naplní celý den.
Jednou, když to vypadalo na další ze stávek blogu, nikdo by nečekal, jak to dopadne. Rok a půl práce zmizel jako mávnutím kouzelného proutku, v tomto případě kliknutím na tlačítko "zrušit blog" v adminu. Mnozí z Vás si myslí, že to mám na svědomí já. Ovšem nevím kdo to byl doopravdy nevím. Sama jsem sice o tom přemýšlela, několik dní zpátky na něj totiž přišel jeden nejmenovaný - nebudu ho jmenovat, ještě by měl radost, že je slavný- chlapec od nás ze školy, ale dospěla jsem k názoru, že zahodit skoro dva roky - 18.02. ve 13hodin a 13minut - starý blog je blbost.
Proto bych se chtěla omluvit, všem návštěvníkům za uzavření blogu. Je možná zbytečné zabírat doménu - ale je moje a tak to zůstane - snad aspoň ona bude památkou na to, co jsem dokázala, napsat a vytvořit a shromáždit.
Page: [1] 2.
.
.
.

_

24. ledna 2008 v 16:15
V záhlaví máte fotku ze stejného photoshootingu jako byla v prvním záhlaví blogu x))
Loučí se Vámi:
Paigik
<foto>
& Leena_xX
<foto>
Rock on!
Dvě nejlepší stránky, jenž o Tokio Hotel jsou:PS: spam-deleted

Co se s blogem stalo?

6. ledna 2008 v 14:27 | Debbie
Takže sem se šla jako vždycky zase podívat na jeden z mých oblíbených blogů paiginky.blog.cz jestli už konečně nezačali přibývat nové články, ale co nevidím....Blog nebyl nalezen! Zadaný blog neexistuje! .....Docela mě to zaskočilo, ale řekla jsem si, že to nejspíš bude chyba blog.cz ....zase! Tak sem počkala do dalšího dne, když už blog.cz docela normálně fungoval, ale tady se nic nezměnilo. Blog byl prostě zrušen! Tak jsem dala založit nový blog, no a teďka patří mě x)). Jenom by mě zajímalo jestli ho zrušila adminka (Paigik) a nebo prostě jenom někdo zjistil heslo a zrušil ho! x)) Mno takže jestli by ho chtěla Paigik zpátky, tak ať mi napíše do zprávy autorovi a já jí ho klidně vrátím! Ale jestli ho schválně zrušila ona, tak si ho nejspíš nechám x))

Tak to je ode mě asi vše

Debbie

P.S. Ten design je už starší, ale měla sem ho uloženýv pc, takže aspoň aby tu něco zatím bylo x))
EDIT: Ještě bych vás chtěla poprosit abyste hlasovali v této anketě http://nur-tokio-hotel.blog.cz/0801/koho-maji-nejradeji-ceske-fans-tokio-hotel ... je to pro mě moc důležitý, a když hlásnete tak vám budu mooooc vděčná :-*